Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space

  • 130 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space New York ligt op 2 km afstand van de Times Square Ball en binnen 10 minuten lopen van 23rd Street / 7 Avenue metrostation. Het appartement is gelegen op 20 minuten loopafstand van Grand Central treinstation en vlak om de hoek van 8th Avenue & West 28th Street busstation.

Deze accommodatie biedt gasten een patio, een balkon en een zitruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Om uw comfort te garanderen is er een douche in het appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space zelfvoorzienende opties zoals een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.

Dit appartement is te vinden in de Manhattan wijk van New York, op 3 km afstand van de Frick Collection. Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space ligt ook binnen zo'n dan 10 minuten rijden van Central Park.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space New York
Hudson Yards 1Br W Gym Wd Nr Penn Station Nyc-1308
Mobiele prijsaanbieding

Hudson Yards 1Br W Gym Wd Nr Penn Station Nyc-1308

324 m van de accommodatie
Chelsea 1Br W Gym Concierge Nr Penn Stn Msg Nyc-439
Mobiele prijsaanbieding

Chelsea 1Br W Gym Concierge Nr Penn Stn Msg Nyc-439

324 m van de accommodatie
Chelsea 1Br W Gym Nr Penn Station Msg Nyc-528
Mobiele prijsaanbieding

Chelsea 1Br W Gym Nr Penn Station Msg Nyc-528

324 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven LaGuardia Airport
    16 km

    Treinstations

    New York Penn Station
    200 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Patio
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space te vinden?
      Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space is in de Manhattan wijk van New York gesitueerd, binnen 25 minuten wandelafstand van de Times Square Ball.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space?
      Populaire plekken in de buurt van Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space zijn onder andere de Frick Collection, de Times Square Ball, Central Park.
    • Hoeveel kost het om bij Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space te verblijven?
      De huurprijs van Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space is $906.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Jessie's Express Cafe en Tempest Bar restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven LaGuardia Airport
    16 km

    Treinstations

    New York Penn Station
    200 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Stylish Duplex Penthouse With Large Outdoor Space New York

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten